2023-05-30 METINIŲ PROJEKTINIŲ DARBŲ PRISTATYMAS

2023-05-30 METINIŲ PROJEKTINIŲ DARBŲ PRISTATYMAS

Antrus metus iš eilės VIMS - International Meridian School mokyklos dešimtų klasių mokiniai rengia metinius projektinius darbus pasirinktomis temomis.
 
Šios veiklos tikslas yra ne tik pagilinti mėgstamo ar naujai atrasto dalyko žinias, mokytis parengti projektinio darbo aprašą bei ugdyti komandinio darbo kompetencijas, bet kartu tai galimybė išbandyti naujas sritis, atliekant tyrimus mokslo laboratorijose, kuriant įvairius produktus, bendraujant su skirtingų sričių profesionalais bei domintis karjeros galimybėmis.
 
Atrinkti komisijos nariai džiaugėsi mokinių gautais rezultatais bei pasirinktomis skirtingomis temomis.
 
Šiemet 10 klasių mokiniai analizavo oro taršą, filmukų ir žaidimų kūrimą, meninę fotografiją, skausmo raišką literatūroje, 3D modeliavimą, investavimo sėkmę ir iššūkius, Vilniaus gatvių pavadinimus, pandemijos įtaką mokinių emocinei savijautai, natūralaus kremo su UV apsauga gamybą namuose, nepilnamčių galimybes dirbti ir dar daugybę intriguojančių sričių!
 
Tikime, kad metinių projektinių darbų parengimas ir pristatymas taps dar viena VIMS mokyklos tradicija, sietina su patyriminiu mokymu ir akademinėmis žiniomis!