Direktoriaus žodis

Brangi VIMS mokyklos bendruomene,

Mokyklos darbuotojai ir aš labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasveikinti Jus visus su Naujaisiais mokslo metais!

Laikas taip greitai bėga ir atrodo, kad dar vakar šventėme savo mokyklos penkmetį, bet būtent šiandien man yra didžiulė garbė ir džiaugsmas kreiptis į jus visus mokyklos penkiolikos metų jubiliejaus proga!

2006 metais Vilniuje įsikūrė mažytė mokykla su didele širdimi. Pamenu, kaip tuomet šiame mokyklos kiemesusirinko vos 6 mokiniai, o šiandien tame pačiame mokyklos kieme prieš savo akis aš matau jūsų tiek daug gražių, besišypsančių ir pasipuošusių!

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog pirminiai mokyklos tikslai ir vizija per penkiolika mokyklos gyvavimo metų niekur nedingo, o bėgant metams, tik plėtėsi ir pildėsi. Iki šios dienos siekiame, jog palaikančioje ir saugioje aplinkoje mokiniai turėtų visakeriopas sąlygas ugdytis mūsų šalies ir tarptautiniu mastu, plėstų savo akiratį bei ugdytų asmeninį ryžtą ir užsispyrimą, siektų sėkmės bei geriausių akademinių rezultatų, leidžiančių visapusiškai tobulėti.

Esame mokykla, kuri pripažįsta ir supranta tarptautinio ugdymo svarbą, atsižvelgiant į įvairiapusiškas gyvenimo aplinkybes ir galimybes. Dėl to labai džiaugiamės, jog mūsų mokiniai, siekiantys skirtingų kultūrų ir sričių kompetencijų, gali savo žinias plėsti tarptautiniu mastu mūsų mokyklos erdvėse arba už jos ribų: Kembridžo egzaminai, tarptautinė Dofe, IFLC, SAT test, Character school programa, karjeros vertinimo klausimynas bei tarptautiniai konkursai, tokie kaip Owlypia, Pangea ir Vilipo.

Įvairiapusišką ugdymą puikiai atsispindi konkursų ir olimpiadų laimėjimai bei egzaminų rezultatai, kurie gerokai viršija šalies vidurkį. Džiaugiuosi ir mūsų jau ketvirtosios laidos abiturientais bei linkiu jiems pačių sėkmingiausių pasirinkimų jų tolimesniame akademiniame kelyje.

Nuoširdžiai dėkoju VIMS mokyklos mokytojams už jų pastangas, atsidavimą, laiką, kantrybę ir perduodamas žinias mokiniams, kurie sėkmingai tobulėja ir kiekvienas atskleidžia ir realizuoja stipriausias savo asmenines savybes. Taip pat nuoširdų ačiū tariu ir mokinių tėveliams už glaudų bendradarbiavimą, meilę ir paramą savo vaikams.

Žinau ir suprantu, jog šiuo metu daugelio viduje kyla įvairiausi klausimai: kaip atrodys mokykla, kokie bus šie mokslo metai, kaip vyks ugdymas, ar viskas bus gerai. Tačiau galiu nuraminti ir drąsiai užtikrinti, kad per praėjusius metus tikrai visi drauge išmokome, kaip yra svarbu žmonėms mokėti greitai, sąmoningai ir drąsiai reaguoti į susiklosčiusią situaciją. Tvirtai žinome, kas yra skirtingų scenarijų kūrimas, kompromisų ieškojimas ir bendradarbiavimas įvairiausiomis aplinkybėmis. O būtent tai ir yra stiprios bendruomenės ženklas. Praėjęs laikas leido dar kartą įsitikinti mūsų visų stipriu ir tvirtu ryšiu.

 

Esame čia, kad vieni kitiems padėtume, o dabar visos Vims mokyklos bendruomenės vardu linkiu puikių ir ramių mokslo metų!